Kontakt

kontakt@turystyka-niecodzienna.pl
kliknij, otworzy się twój program pocztowy

Postaram się odpowiedzieć najszybciej, jak się da (max. 7 dni).
Gdybym jednak długo nie odpisywał, lub też bardzo ci się spieszyło, na pewno nie zaszkodzi napisać też na Fb, być może odczytam szybciej.

Rodo i tym podobne

Jako administrator tej strony z powodów niezbędnym do jej działania, oraz celach statystycznych zbieram twoje dane osobowe, w postaci adresu IP, ciągu User-agent twojej przeglądarki, lub też jeśli zostawisz komentarz, lub zarejestrujesz do newslettera to adres e-mail. Jako użytkownik masz prawo do żądania usunięcia/sprostowania/wysłania pliku ze wszystkimi danymi na twój temat, które posiadam/zakończenia przetwarzania swoich danych przeze mnie, w takim wypadku proszę o kontakt na wyżej wymieniony adres mailowy, w temacie wiadomości wpisując “Dane osobowe”. Odpowiem w ciągu tygodnia.

Obiekty, i ich lokalizację

Na tym blogu pojawiają się różnego rodzaju urbexy, a ja staram się zwiedzać według „przykazań” urbexu, czyli I przykazanie „nie podawaj jawnie lokalizacji”. Oczywiście przewiduję od tej reguły wyjątek w postaci „lokalizacja za lokalizację”. Jeśli więc znasz/chciałbyś poznać lokalizację jakiegoś obiektu urbexowego i się nimi wymienić, wyślij swoją propozycję, na pewno się dogadamy.

Licencje/ Prawo autorskie

Jeśli chcesz użyć mojego zdjęcia i/lub tekstu, wiedz, że wszystkie moje fotografie/teksty są publikowane na licencji: CC BY-NC-SA 4.0, więc po prostu to zrób, przestrzegając kilku zasad, czyli w skrócie:

  • Napisz, że to moje zdjęcie/tekst, np. zalinkuj do bloga;
  • Używać zdjęcia możesz niekomercyjnie, czyli nie możesz na tym zarabiać;
  • Swoje dzieło musisz udostępnić na tych samych warunkach.

Pełny tekst licencji dostępny TUTAJ, w wersji skróconej TUTAJ.

Jeśli jednak chciałbyś wykorzystać moją twórczość w celach zarobkowych, napisz, na pewno się dogadamy.

Jeśli jednak używając twojego dzieła, naruszyłem twoje warunki (staram się tego nie czynić), poinformuj mnie o tym, a usunę/zmienię opis danego elementu.