Kontakt

kontakt[małpa]turystyka-niecodzienna.pl

Postaram się odpowiedzieć najszybciej, jak się da (max. 7 dni).
Gdybym jednak długo nie odpisywał, lub też bardzo ci się spieszyło, na pewno nie zaszkodzi napisać też na Fb, być może odczytam szybciej.

Współpraca

Jestem otwarty na każdą propozycję współpracy. Drobna reklama na blogu, czy wykorzystanie zdjęć i/lub tekstów w celach zarobkowych, a może artykuły gościnne? Napisz, a się dogadamy. Proszę tylko o wpisanie w tytule wiadomości “Współpraca”

Rodo i tym podobne

Jako administrator tej strony z powodów niezbędnym do jej działania, oraz celach statystycznych zbieram twoje dane osobowe, w postaci adresu IP, ciągu User-agent twojej przeglądarki, lub też jeśli zostawisz komentarz, lub zarejestrujesz do newslettera to adres e-mail. Jako użytkownik masz prawo do żądania usunięcia/sprostowania/wysłania pliku ze wszystkimi danymi na twój temat, które posiadam/zakończenia przetwarzania swoich danych przeze mnie, w takim wypadku proszę o kontakt na wyżej wymieniony adres mailowy, w temacie wiadomości wpisując “Dane osobowe”. Odpowiem w ciągu tygodnia.

Licencje/ Prawo autorskie

Jeśli chcesz użyć mojego zdjęcia i/lub tekstu, wiedz, że wszystkie moje fotografie/teksty są publikowane na licencji: CC BY-NC-SA 4.0, więc po prostu to zrób, przestrzegając kilku zasad, czyli w skrócie:

  • Napisz, że to moje zdjęcie/tekst, np. zalinkuj do bloga;
  • Używać zdjęcia możesz niekomercyjnie, czyli nie możesz na tym zarabiać;
  • Swoje dzieło musisz udostępnić na tych samych warunkach.

Pełny tekst licencji dostępny TUTAJ, w wersji skróconej TUTAJ.

Jeśli jednak chciałbyś wykorzystać moją twórczość w celach zarobkowych, napisz, na pewno się dogadamy.